Секретний проєкт Google: компанія збирає дані про здоров’я користувачів

852 Читать новость на русском
Секретний проєкт Google / unsplash.com

Корпорація Google збирає дані про стан здоров'я мільйонів своїх користувачів. Для цього технологічний гігант почав співпрацювати з однією з найбільших медичних організацій США – компанією Ascension.

Про це стверджують журналісти The Wall Street Journal. Дані компанія Ascension збирає на території США у їхніх філіях в 21 штаті.

До теми: Як захистити свою техніку від вірусів та хакерських атак: правила, які повинен знати кожен

Деталі секретного проєкту. Він має отримав назву "Nightingale" (Соловей). Як стверджують журналісти, корпорація працює над цим проєктом ще з минулого року. Однак, пацієнти та лікарі не знали, що їхні дані будуть збирати. До цих даних мають доступ як мінімум 150 співробітників компанії.

Проєкт розробляє підрозділ компанії Google Cloud, яке останнім часом працювало над сервісами штучного інтелекту для медичних компаній.

Мета. Таким чином корпорація хоче створити медичну платформу для Ascension. За її допомогою можна буде створювати індивідуальні плани лікування, призначати тести і процедури тощо.

ЗМІ повідомляє, що корпорація працює над проєктом безкоштовно. Наразі платформу тестують. Далі її планують родавати іншим медичним закладам.

Що кажуть у Google. Корпорація заявила, що згідно з угодою із Ascension, пошуковик може отримувати доступ до медичних записів, але з легальними обмеженнями.

Видання звернулося до юристів з Mintz. Там зазначили, що така діяльність не суперечить федеральним правилам, зокрема – HIPAA, адже за цим документом лікарні та інші установи можуть ділитися даними пацієнтів зі своїми бізнес-партнерами без попередньої згоди власників даних.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук