Ще одна модель електрокарів Tesla отримала 5 зірок за безпеку: деталі

795 Читать новость на русском
Ще одну модель елктрокарів Tesla назвали найбезпечнішою / unsplash

Незважаючи на критику систем екстренного гальмування в електрокарах Tesla, автомобілі компанії продовжують отримувати високі бали від міжнародних комісій. До прикладу, Tesla Model X став першим електрокаром в категорії "легких вантажівок", який отримав високу оцінку Національного управління безпекою руху на трасах США ще в 2017 році, а тепер його відзначили європейські експерти.

Представники Tesla заявили, що в новій серії тестів Model X знову отримав найвищий бал в категорії великих позашляховиків.

До теми: Експерти назвали електрокар Tesla Cybertruck небезпечним: у чому справа

Euro NCAP виставила автомобілю п'ять зірок. Найкраще електрокар показав себе в безпеці дорослих пасажирів, де отримав 37,5 балів з 38 можливих. Комісія також відзначила високу ефективність систем екстреного гальмування.

Випробування електрокара Tesla Model X – дивіться відео

Tesla порівняла показники Model X з результатами свого найбезпечнішого електрокара – Model 3. Позашляховик поступився бюджетній версії тільки в категоріях з безпеки для дітей в машині і для вразливих учасників дорожнього руху.


Оцінка європейських експертів

За даними представників компанії, Euro NCAP також провела першу офіційну перевірку нової системи автопілота, яка отримала максимальний бал від комісії.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

Автор: Єва Шварц
powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук