Смартфон з "вушками": Vivo вигадала новий спосіб боротьби з монобровою

Vivo запропонувала нове рішення для безрамкових дисплеїв
Vivo запропонувала нове рішення для безрамкових дисплеїв / Medium

Виробники смартфонів, схоже почали змагатися, хто з них придумає найдивніший дизайн мобільного пристрою. Вслід за Xiaomi та Huawei свій незвичний варіант боротьби з "чубчиками" показала ще одна китайська компанія – Vivo.

Неочікуваний дизайн смартфонів Vivo. Як повідомляє LetsGoDigital, інженери китайської фірми запропонували поміщати фронтальні камери в своєрідні "вушка".

Читайте також: Смартфон-цеглина: Samsung запатентувала цікавий дизайн мобільних пристроїв

У патенті Vivo від 14 травня 2019 року описується два дизайни безрамкових смартфонів. У першому варіанті компанія пропонує зробити на верхній межі два виступи і помістити в кожен по фронтальній камері. Виглядає таке рішення вкрай незвично.

Vivo
Vivo запатентувала новий дизайн смартфонів


Vivo може випустити смартфон із "вушками" під фронтальну камеру

Інші варіанти. Другий варіант дизайну схожий з тим, що запропонували дизайнери Huawei: зробити верхню рамку округлою і в найширшому місці розташувати камери, динамік та інші елементи.


Інший спосіб позбутися від "моноброви" від Vivo

Малоймовірно, що компанії наважаться випустити смартфони з подібним дизайном. Зараз в моду увійшли висувні фронтальні камери – вони дають змогу позбутися від вирізів і робити повністю безрамкові екрани.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук