Sony PlayStation 5: нові деталі та зображення

Джим Райан про PlayStation 5 / public.prod2.corr.life

Нещодавно компанія Sony офіційно представила логотип нового покоління консолі PlayStation 5. Зараз на офіційному французькому сайті PlayStation з'явилися нові подробиці про майбутню новинку.

На сторінці йдеться про PlayStation 4, але в одному рядку таблиці сказано про її сумісність з контролерами DualShock. PlayStation 4, PlayStation 4 Slim і PlayStation 4 Pro підтримують як DualShock 4, так і поки не представлений контролер DualShock 5, який повинен дебютувати разом з PlayStation 5.

До теми: Нові фото PlayStation 5 злив у мережу прибиральник

Тож вже відомо, що DualShock 5 буде сумісний з ігровими приставками попереднього покоління, коли PlayStation 5 надійде в продаж.

Нові зображення PlayStation 5

Популярний інсайдер опублікував зображення PlayStation 5, сформоване на основі витків. Цікаво, що ззовні рендер нагадує Xbox.

PlayStation 5

Рендерне зображення PlayStation 5

Загалом, PS5 зберегла риси моделі попереднього покоління, однак верхній і нижній блоки розташовані під нахилом.

Інсайдер впевнений, що в такому вигляді консоль буде представлена.

PlayStation 5

Нові зображення PlayStation 5 показав інсайдер

Унікальні функції

"Коли з’являється нова консоль, поліпшуються процесор і графіка. Звичайно, це привабливі елементи, але ми також повинні мати інші особливості. Ми вже підтвердили використання швидкої пам’яті. Крім того, майже "нульовий час" завантаження – це теж велика зміна", – розповів генеральний директор компанії Sony Interactive Entertainment Джим Райан.

Цікаво: ​Великий розмір та незвичайний дизайн: у мережі з'явилося перше фото Sony PlayStation 5

Він також розповів про схожість логотипів PS4 і PS5, наголосивши, що збереження однакового дизайну – це узгодженість зі всіма продуктам бренду PlayStation.

Окрім того, Джим Райан запевнив, що PlayStation 4 збереже після дебюту нової консолі.

Ви більше не захочете повернутися до старих ґеймпадів після того, як відчуєте тактильний зв’язок і пограєте з адаптивними тригерами. Є ще й інші унікальні елементи PlayStation 5, які будуть відрізняти її від попередніх консолей,

– додав Райан.

Дата запуску

Поки конкретної дати виходу PlayStation 5 поки не називають. Поки відомо, що нова консоль вийде в різдвяний сезон цього року, тобто наприкінці 2020 року.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук