Sony припинить розробку ігор для PlayStation Vita

309 Читать новость на русском
PlayStation Vita
PlayStation Vita / Фото з вільних джерел

Компанія Sony оголосила, що припиняє випускати картриджі із іграми для PlayStation Vita в США та країнах Європи. Компанія сповістила розробників, що виробництво припинять 31 травня 2019 року, а останні замовлення на фізичні копії прийматимуть до 15 лютого.

Про це повідомляє Kotaku.

Читайте також: Sony повідомила, коли чекати презентацію PlayStation 5

Варто зазначити, що азіатський підрозділ Sony продовжить випуск фізичних носіїв: в Японії PlayStation Vita досі користується популярністю завдяки великій базі JRPG-проектів.

Сторонні розробники можуть і далі створювати ігри для PlayStation Vita, новинки для портативної консолі можна продавати в цифровій версії за допомогою сервісу PlayStation Network. Однак для запуску ігор шанувальникам консолі доведеться придбати додаткові пропрієтарні карти пам'яті, сумісні з пристроєм.

Творці PlayStation Vita не мають наміру вкладати кошти в розвиток консолі, адже приставка не витримує високої конкуренції з мобільними пристроями. Тому в поточних ринкових умовах компанія не розглядає варіантів випуску поліпшеної або нової версії PlayStation Vita.

Читайте також: Гра God of War стала найшвидше продаваним ексклюзивом за всю історію PS 4

Що таке PlayStation Vita? Це портативна гральна консоль, розроблена Sony Computer Entertainment. Вперше її презентували в Японії 17 грудня 2011 року, а у Північній Америці та Європі – 22 лютого 2012 року. На різних етапах розробки вона мала назви NGP та PSP2. Консоль підтримує як ігри на фізичних носіях (карти пам'яті PlayStation Vita card), так і цифрові копії, завантажені з PlayStation Network. PlayStation Vita може запускати ігри своєї попередниці (PlayStation Portable) за допомогою емуляції.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук