Користувачі могли досить просто зайти на сайт, а деякі методи, які використовували хакери, вплинули навіть на повністю сучасні телефони.

Читайте також: Операційна система iOS 13: головні особливості

Ця операція, яка тривала два з половиною роки, використовувала невелику колекцію зламаних веб-сайтів для доставки шкідливих програм на iPhone відвідувачів, – йдеться у статті The Guardian.

Після зламу хакери отримували доступ до усіх даних на смартфоні. Щохвилини завантажувалась геолокація, зчитувались паролі, а також історії чатів у популярних додатках, таких, як: WhatsApp, Telegram та iMessage, бази контактів у телефоні користувачів та бази даних Gmail.

Як видалити вірус з iPhone

Вірус очищався з пам'яті, якщо користувач перезавантажував смартфон і більше не відвідував "хакнутий" сайт. Але в Google Project Zero, команді хакерів, яка шукає вразливості у популярних технологіях, вважають, що це може бути не кінець.

Вкравши великі масиви даних, зловмисники можуть підтримувати постійний доступ до різних облікових записів і служб, навіть якщо втратили доступ до пристрою.

Вразливе місце продукту Apple

Загалом під час операції хакери використали 14 вразливостей в iOS. Google зазначив, що повідомив про проблеми безпеки Apple 1 лютого. Потім Apple випустила оновлення операційної системи, яке виправило недоліки 7 лютого.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно