Xiaomi випустила розумну розетку нового покоління

- Читать новость на русском
Нова розетка для розумного дому від Xiaomi / Xiaomi

Компанія Xiaomi представила нову розумну розетку з вбудованим шлюзом для пристроїв розумного будинку. Повна назва ґаджета – Xiaomi MIJIA Smart Socket Bluetooth Gateway Edition.

Першу розумну розетку компанія Xiaomi випустила ще в 2014 році. Після цього було випущено кілька нових версій, включаючи MIJIA Smart Socket Enhanced Edition, яка додатково отримала два роз'єми USB, що дозволяють заряджати мобільні пристрої.

До теми: Нова розумна колонка Xiaomi коштує неймовірно дешево

Особливості ґаджета

Нова розетка містить вбудований шлюз для розумного будинку Xiaomi, завдяки чому вона може отримувати інформацію від різних датчиків (температури, вологості), розумних дверних замків і так далі. Користувачі можуть використовувати шлюз для настройки різних сценаріїв взаємодії між датчиками, пристроями розумного будинку і розеткою.

Розумна розетка Xiaomi
Xiaomi MIJIA Smart Socket Bluetooth Gateway Edition

Управляти розумною розеткою від Xiaomi можна через додаток Mijia, а також за допомогою голосового помічника, причому робити це можна з будь-якої точки світу, де є підключення до інтернету.

Цей гаджет дозволить зробити розумним простий кондиціонер або обігрівач, а вам достатньо перед приїздом додому дати команду на ввімкнення, щоб зробити температуру більш комфортною.

Автоматичний захист

Корпус виготовлений з вогнетривкого матеріалу. Також є вбудований датчик температури, який попереджає користувачів, якщо розетка стає дуже гарячою в результаті великого навантаження. Якщо температура стане занадто високою, розумна розетка автоматично відключить живлення.

Ціна

Xiaomi MIJIA Smart Socket Bluetooth Gateway Edition пропонується всього за 11 доларів.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук