Як купити смартфон і не прогадати: конкретні моделі

 
Як купити якісний смартфон в 2019– який смартфон Samsung краще купити

Купуючи нову модель смартфона, користувачі звертають увагу на кілька моментів. Він має мати великий дисплей, який добре передає кольори та моментально реагує на дотик. Також важливою є й автономність, адже не хочеться постійно носити зарядку чи павербанк. Ну і камера, звісно, повинна відповідати запитам сучасного життя та радувати фото для соціальних мереж.

Обираючи смартфон, варто звертати увагу і на тип дисплея – на ринку є варіанти з IPS, TFT чи Super AMOLED. Ми рекомендуємо звернути увагу на останній. По-перше, смартфон з Super AMOLED-екраном тонший і компактніший. Він швидко реагує на дотик, тож власнику не потрібно сильно тиснути на екран.

Читайте також: Як обрати смартфон: на що потрібно звертати увагу

По-друге, ця матриця не тільки вдало передає кольори та робить зображення контрастним, а ще й забезпечує хорошу видимість, навіть при яскравому світлі. По-третє, він енергоефективний, тож смартфон довше пропрацює на одному заряді.

Якщо ви хвилювались, що смартфони з таким екраном вам не по кишені, то хочемо запевнити – такою матрицею сьогодні оснащені пристрої і з середнього чи бюджетного сегментів.

Наприклад, смартфон Galaxy A30. Він отримав дуже тонкий при цьому міцний корпус та стильний, майже безрамковий дизайн. Або модель Galaxy A50 - користувач отримує основну камеру, що складається із трьох модулів: 25-мегапіксельний датчик, ультраширокий (123 градуси) та додатковий на 5 Мп з об’єктивом для оцінки глибини сцени.

Якщо ж ви шукаєте дійсно великий екран, то зверніть увагу на модель Galaxy A70. Тут ви отримуєте безрамковий дисплей з діагоналлю цілих 6,7 дюйма – дуже актуально для перегляду відео, ігор або мультизадачності.

Детальніше про лінійку на сайті компанії https://www.samsung.com/ua/smartphones/galaxy-a-series/

 

Коментарі
Залиште відгук