Як знищити комарів за допомогою смартфону: китайські розробники створили унікальний додаток

- Читать новость на русском
Китайські розробники створили унікальний додаток для розпізнавання комарів / ecobudynok.in.ua

Науковці з Хефейського інституту інтелектуальних машин академії наук Китаю розробили додаток для смартфонів, який здатний розпізнати більше 50 видів цих комах.

Додаток вже пройшов тестування, до того ж успішно, йдеться на сайті "Главком".

Читайте також: Як швидко зняти свербіж від укусу комарів: 5 засобів

За словами одного з учасників цього дослідницького проекту Се Ченцзюня, зараз головні проблеми в сільському господарстві Китаю полягають в надмірному використанні пестицидів, неефективному моніторингу шкідників і недостатньому застосуванні землеробських технологій.

Він зазначив, що новий додаток було розроблено із застосуванням технологій штучного інтелекту і бази даних, в якій містяться 1 мільйон зображень шкідників.

Користувачам буде достатньо сфотографувати на смартфон комаху і завантажити знімок в додаток, який потім зможе провести порівняння з наявними в його базі даних шкідниками, визначити вид знятої комахи і дати поради про те, які пестициди потрібно вибрати, – йдеться в повідомленні. 

"Нова розробка покликана надати сильну підтримку країні в досягненні мети скорочення зростання використання пестицидів до 2020 року", – розповів Се Ченцзюнь. Відомо, що його інститут буде працювати разом з експертами з академії сільськогосподарських наук над тим, щоб підвищити здатність додатка до розпізнавання ще більшого числа видів шкідників сільськогосподарських культур – від пшениці, кукурудзи, сої до ріпаку і фруктових дерев. 

Нагадаємо, мережа супермаркетів Hema запустила в Китаї функцію, яка допомагає покупцям визначити якість продуктів на полицях магазинів. Зокрема, клієнт може дізнатись інформацію про ліцензію постачальника, сертифікати безпеки тощо.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук