Геращенко: з урахуванням того, що Кернес є інвалідом першої групи, то я впевнений, що покарання не може бути дуже жорстоким. У даному випадку він не підозрюється у справжньому вбивстві, але він має за законом відповісти за те, що він зробив.

Маляр: суд спиратиметься на ті обставини, які будуть виявлені у процесі справи. Закон навіть дозволяє призначати покарання нижче нижчої межі. Мета покарання не лише кара, а й запобігання злочинності і цієї людини, і інших людей.

Геращенко:

Для нього дуже важливо не отримати вирок до місцевих виборів.

Маляр: з точки зору кримінології – це політична справа, тому що злочини, в яких він підозрюється вчинялися проти його політичних опонентів якраз в сфері політики.

Читайте також: Потерпілий у справі Кернеса розповів про пригоди перед судовим засіданням

Геращенко: я би цю справу кваліфікував як справу, яка стосується Майдану. Дії, які були вчинені Кернесом і його охороною були зроблені проти тих людей, які були з Майдану

– Суддя попереджав юристів, адвокатів та потерпілих, що він має право на відпустку, він йде на місяць, наступне засідання буде через місяць. я вважаю, що суддю в таких питаннях квапити не потрібно. Нехай справа буде розглянута об'єктивно.

Маляр:

Будь-який опозиціонер, якого переслідують зажди говорить, що це переслідування є політичним.

– Стратегія захисту, скоріш за все, спрямована не просто на затягування, а на затягування, щоби домовитись із судовою владою або з тими, хто може на неї впливати.

– Сумніваюся, що Кернес буде засуджений. Я дослідила у державному реєстрі судових рішень, скільки з дня окупації української території по сьогоднішній день винесено вироків судами за посяганнями на територіальну цілісність України. Їх всього 33 і 28 з них вступило у законну силу. Серед засуджених – безробітні, бідні, посадовців там немає.