Розпочали протистояння українки у Монреалі доволі непогано. Хоча Леся Цуренко і мала чимало проблем у матчі з 17-річною Б’янкою Андрееску, однак зуміла принести Україні перемогу (канадійка відмовилася продовжувати матч через травму). Натомість Катерина Бондаренко свій матч програла Ежені Бушар. Тож після першого дня рахунок був нічийний 1:1.

Все у протистоянні визначилося у другий день, 22 квітня. Все та же Бушар обіграла і Цуренко 4:6, 6:2, 7:6 (5). Натомість Бондаренко виграла у Габріели Дабровскі 3:6, 6:2, 6:1.

Тож головним ставав матч у парах, де Україну представляли Катерина Бондаренко та Олена Савчук. До цього ця двійка за збірну Україну провела шість матчів, всі вигравши. Протистояли їм Андрееску та Дабровскі.

У першому сеті канадійки зробили брейк при рахунку 4:3, який і став визначальним. До цього суперниці брали свої подачі, один раз здійснивши розмін. Відтак перша партія закінчилася перемогою Канади.

Початок другого сету був в активі українок. Вони взяли свої три подачі, і забравши одну в суперниць. Після цього канадійки вирівняли гру, однак українки виграли 6:4.

У третьому сеті на початку гра була рівна. Так було до рахунку 2:2. Після цього українки програли свою подачу. Саме це надломило їх. До кінця матчу вони так і не зуміли відійти, програвши ще дві свої подачі, і взявши лише одну у суперниць. У підсумку поразка у сеті 3:6, а також у матчі 1:2 (3:6, 6:1, 3:6).

Після цієї поразки збірна України вилетіла з Другої Світової групи і опустилася в Першу Євро-африканську групу.

Збірна Канади – збірна України 3:2