Зокрема, так званий "міністр зв'язку республіки" Віктор Яценко зауважив, що просив керівництво "Vodafone Україна" надіслати в "ДНР" фахівців для відновлення устаткування, пише "Деловая столица".

Читайте також: Криза з мобільним зв'язком на Донбасі: у Vodafone відзначилися гучною заявою

За його словами, під час тієї бесіди він також дав зрозуміти компанії, що український зв'язок не працюватиме в зоні окупації до тих пір, поки Vodafone не погодиться платити за спожиту базовими станціями електроенергію.

"Ми озвучували нашу потребу в інженерному обслуговуванні та верифікації мережі. Але Рубан (очільниця прес-служби "Vodafone Україна" – "24") відповіла, що це неможливо. Це підтверджує той факт, що компанія Vodafone є не зацікавленою у підвищенні якості послуг або роботі на території "Донецької народної республіки", – переконує фейковий міністр.

Водночас так званий чиновник підкреслив, що знає, як зробити так, щоб український оператор запрацював в ОРДЛО.

У нас є чергова пропозиція українській стороні та компанії Vodafone. Технічно ми маємо можливість прийняти їх сигнал в Ростові-на-Дону, а потім транспортувати його в "ДНР". Як ми знаємо, основним бенефіціаром "Vodafone Україна" є російська компанія МТС. якщо "Vodafone" заборонено мати будь-які контакти та контракти з "ДНР", то можна спробувати вирішити проблему таким чином,
– додав Яценко.

Нагадаємо, 11 січня на окупованих територіях Донбасу повністю зник мобільний зв'язок Vodafone через порив магістрального оптоволоконного кабелю.

У зв'язку з цим ватажок бойовиків "ДНР" Олександр Захарченко заявив про можливість введення зовнішнього управління на окупованій території щодо цієї компанії мобільного зв’язку.