Понад дві сотні найновіших короткометражних фільмів з України та світу можна переглянути безкоштовно онлайн! Відео відкрите до 13 вересня на сайті кінофестивалю Wiz-Art. Цьогоріч переглядати фільми можна онлайн з усієї України.
Черкаська область розташована у самому серці України, і там справді є на що подивитися і де відпочити. Про найдивовижніші місця області – читайте в нашому матеріалі.
День Матері-Землі, який ми відзначаємо 22 квітня, створили як нагадування про те, що кожна людина тісно пов’язана з нашою планетою та усіма її екосистемами, і кожна наша дія чи рішення неодмінно відображаються на загальній картині стану справ у світі – залишаючи як поганий, так і добрий сліди.
У 2014-му, підписавши Угоду про асоціацію, Україна зобов’язалася взятися за безпеку на дорогах та зробити техогляд транспорту таким, як у Євросоюзі. Що це означає, чи щось змінилося за 5 років та на що чекати українцям далі – 24 каналу допомогла зрозуміти аналітикиня ГО "Український центр європейської політики" Ольга Кулик.
Як ми зможемо перевірити чи після зміни влади Україна й справді далі зближається з ЄС, яких кроків очікують від майбутнього президента та який стан справ з імплементацією Угоди про асоціацію зараз – 24 Каналу розповіла виконавчий директор "Українського центру європейської політики" Любов Акуленко.
1 жовтня – День вегетаріанства, яке стає все популярнішим у світі. На перший погляд, стати вегетаріанцем просто – виключаєш м'ясо та рибу з раціону та й усе. Але насправді є ще кілька важливих моментів, про які варто знати.
Цьогоріч українське законодавство у сфері промислового тваринництва повинне наблизитися до європейських стандартів. Та чи достатніми будуть ці зміни для того, щоб сповна захистити здоров’я людей та зробити галузь гуманнішою – читайте у статті "24 каналу".
Із 1 січня 2018 року Україна мала б почати сортувати сміття на загальнонаціональному рівні, втім, цього не сталося. Виявилося, що норму Закону "Про відходи" прийняли для "галочки". Чому це трапилося та які є зрушення у справі сортування – у статті 24 каналу.
Потужний розвиток промислового тваринництва, яке подають як досягнення України, приховує за собою страхітливу картину. Через недосконалість законодавства та безвідповідальність олігархів українці можуть отримати нову партію проблем зі здоров’ям. Успіхи поодиноких бізнесменів вже стають кошмаром для простих людей – і без того не найкраща ситуація з екологією в країні може стати ще гіршою.
Горезвісний Кримський міст, який ще донедавна називали Керченським, на завершальній стадії будівництва. Про те, скільки окупанти витратили на його спорудження, з якими особливостями воно відбувалося та що може зруйнувати міст з Тамані до Керчі – у статті 24 Каналу.
Допомога психолога у сучасному світі потрібна багатьом. Та через низку обставин, а зокрема і пострадянське виховання з його культивуванням "терпіння", тему ментального здоров’я в Україні часто відсувають на другий план, а то й зовсім замовчують.