Пряма трансляція на
Останні випуски
 • blog_ava
  Як допомогти планеті: практичні поради та популярні міфи
  День Матері-Землі, який ми відзначаємо 22 квітня, створили як нагадування про те, що кожна людина тісно пов’язана з нашою планетою та усіма її екосистемами, і кожна наша дія чи рішення неодмінно відображаються на загальній картині стану справ у світі – залишаючи як поганий, так і добрий сліди.
  22 квітня , 09:01
 • blog_ava
  Техогляд транспорту за стандартами ЄС в Україні: які зміни потрібні
  У 2014-му, підписавши Угоду про асоціацію, Україна зобов’язалася взятися за безпеку на дорогах та зробити техогляд транспорту таким, як у Євросоюзі. Що це означає, чи щось змінилося за 5 років та на що чекати українцям далі – 24 каналу допомогла зрозуміти аналітикиня ГО "Український центр європейської політики" Ольга Кулик.
  12 липня 2019 , 17:30
 • blog_ava
  Євроінтеграція і новий президент Зеленський: як перевірити, що все іде за планом
  Як ми зможемо перевірити чи після зміни влади Україна й справді далі зближається з ЄС, яких кроків очікують від майбутнього президента та який стан справ з імплементацією Угоди про асоціацію зараз – 24 Каналу розповіла виконавчий директор "Українського центру європейської політики" Любов Акуленко.
  26 квітня 2019 , 10:30
 • blog_ava
  Перейти на вегетаріанство та не померти: поради, на які варто зважати
  1 жовтня – День вегетаріанства, яке стає все популярнішим у світі. На перший погляд, стати вегетаріанцем просто – виключаєш м'ясо та рибу з раціону та й усе. Але насправді є ще кілька важливих моментів, про які варто знати.
  1 жовтня 2018 , 10:40
 • blog_ava
  Подорожі Україною: первозданна Миколаївщина, яку неодмінно варто побачити
  До Дня Незалежності України 24 канал підготував спецпроект про наймальовничіші куточки кожного регіону нашої Батьківщини. До вашої уваги – захопливі туристичні місця Миколаївщини, які не залишать байдужими і найзатятішого мандрівника.
  17 серпня 2018 , 18:00
 • blog_ava
  Небезпечне промислове тваринництво: чи врятує українців нове, проте застаріле законодавство
  Цьогоріч українське законодавство у сфері промислового тваринництва повинне наблизитися до європейських стандартів. Та чи достатніми будуть ці зміни для того, щоб сповна захистити здоров’я людей та зробити галузь гуманнішою – читайте у статті "24 каналу".
  2 серпня 2018 , 09:01
 • blog_ava
  Подорожі Україною: найцікавіші місця Черкащини, які захоплюють дух
  До Дня Незалежності України 24 канал підготував спецпроект про наймальовничіші куточки кожного регіону нашої країни. До вашої уваги – ТОП-8 місць Черкащини, які варто відвідати кожному.
  30 липня 2018 , 18:01
 • blog_ava
  Коли Україна почне сортувати сміття: що зміниться для населення та виробників
  Із 1 січня 2018 року Україна мала б почати сортувати сміття на загальнонаціональному рівні, втім, цього не сталося. Виявилося, що норму Закону "Про відходи" прийняли для "галочки". Чому це трапилося та які є зрушення у справі сортування – у статті 24 каналу.
  27 липня 2018 , 11:01
 • blog_ava
  Небезпечно для життя: як в Україні процвітає шкідливий бізнес
  Потужний розвиток промислового тваринництва, яке подають як досягнення України, приховує за собою страхітливу картину. Через недосконалість законодавства та безвідповідальність олігархів українці можуть отримати нову партію проблем зі здоров’ям. Успіхи поодиноких бізнесменів вже стають кошмаром для простих людей – і без того не найкраща ситуація з екологією в країні може стати ще гіршою.
  19 липня 2018 , 19:02
 • blog_ava
  Кримський міст: історія, критика та небезпеки російської авантюри
  Горезвісний Кримський міст, який ще донедавна називали Керченським, на завершальній стадії будівництва. Про те, скільки окупанти витратили на його спорудження, з якими особливостями воно відбувалося та що може зруйнувати міст з Тамані до Керчі – у статті 24 Каналу.
  14 травня 2018 , 21:01
 • blog_ava
  Як правильно обрати психолога та коли звертатися
  Допомога психолога у сучасному світі потрібна багатьом. Та через низку обставин, а зокрема і пострадянське виховання з його культивуванням "терпіння", тему ментального здоров’я в Україні часто відсувають на другий план, а то й зовсім замовчують.
  23 квітня 2018 , 18:01
 • blog_ava
  Якщо Facebook набрид: як користуватися та що читати в Telegram
  На тлі палких скандалів довкола Facebook з новою силою популярність почав набирати Telegram. Про особливості соцмережі та цікаві канали, на які варто підписатися – читайте у статті.
  4 квітня 2018 , 20:01
Більше новин