Внаслідок введення “режиму тиші” вдалося зменшити напругу. Але ситуація залишається непростою, адже терористи порушують домовленості та продовжують позиції АТО та населені пункти, - розповів речник РНБО Андрій Лисенко.

"Присутність російських військ ми оцінюємо від 6 до 10 тисяч", - заявив представник Генштабу Міноборони України Олександр Розмазнін.

Нині в Україні налічується 232 тисячі військових, і цю чисельність необхідно збільшити. Наступного року чисельність Збройних сил планують довести до чверті мільйона, - переконаний міністр оборони України Степан Полторак.

"Генерал Литвин, генерал Муженко, генерал Гелетей – це 3 посадові особи, на яких лежить кров наших побратимів. І не тільки в Іловайську, це і Савур-Могила, Амвросіївка, Зеленопілля", - наголосив нардеп, член ТСК по Іловайську, комбат Юрій Береза.

Вугілля можна було безболісно вивозити на ТЕС ще у лютому, коли його там був надлишок. Паливо можна було вивозити до середини серпня, - розповів голова незалежної профспілки гірників Михайло Волинець.

"В першу чергу треба формувати свій власний інформаційний простір і не допускати антиукраїнських закликів", – сказав голова державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко.