Томаш Бердих утретє в цьому році здолав Фернандо Вердаско

15:31, 8 листопада 2011 492 Читать новость на русском

У 2005 Томаш Бердих саме в Парижі здобув свою єдину перемогу в серії Мастерс. Чергова спроба повторити свій успіх у столиці кохання розпочалася для чеха перемогою.

В стартовому поєдинку турніру п'ятий сіяний Бердих переграв іспанця Фернандо Вердаско. Суперники зустрічалися в цьому сезоні вже втретє, попередні зустрічі завершилися на користь чеського тенісиста. Томаш не мав наміру відступати від традиції і цього разу.

Три брейки в першій партії принесли Бердиху перемогу 6:3. В наступному сеті чех швидко вписав на табло 5:2 на свою користь і вже подавав на матч.

Утім Вердаско зробив дивовижну спробу порятунку, зрівнявши рахунок. Однак програний гейм на власній подачі не дозволив іспанцеві допровадити партію до тай-брейку.

6:3, 7:5. У третьому раунді Бердих зіграє з переможцем протистояння Богомолов-Тіпсаревіч.