На запитання про візит до офісу Медведчука Андрій Портнов свій приїзд не заперечив і віджартувався: "Приїжджав отримувати завдання Кремля", пише Bihus.Info.

Читайте також: Мильна бульбашка Каськіва: захоплені землі на Закарпатті можуть не повернути навіть після суду

За даними джерел програми в прикордонній службі, Андрій Портнов 22 лютого 2014-го року виїхав з України через пропускний пункт "Гоптівка" і відтоді не перетинав український кордон за своїм українським паспортом.


Портнов навідався в офіс Медведчука

Разом з тим, за тиждень до візиту в офіс Медведчука автівки Портнова його адвокат Мікітян К.О написав адвокатські запити майже в усі українські правоохоронні органи. Адвокат Портнова перевіряв, чи перебуває його клієнт у розшуку і чи має Портнов процесуальний статус підозрюваного у кримінальних провадженнях.


Відповідь ГПУ на запит адвоката Портнова

Адвокат отримав відповіді від МВС, Нацполу, СБУ та Генеральної прокуратури. А також від всіх правоохоронних органів Автономної республіки Крим. У відповідях зазначено, що Андрій Портнов правоохоронцями не розшукується.

На момент візиту в офіс Медведчука Портнов управляв телеканалом Newsone, власником якого значився батько нардепа Євгенія Мураєва. А через тиждень після третьої зафіксованої зустрічі в офісі Медведчука Портнов оголосив, що припиняє управління каналом через зміну власника. Newsone переписали на сусіда Медведчука по офісу – народного депутата Тараса Козака.

На уточнююче питання журналістів, чи пов‘язані його візити до Медведчука з продажем каналу Newsone, Портнов лише підтвердив, що не погодився працювати з новим власником телеканалу Newsone: "Моя позиція щодо каналу – абсолютно зрозуміла. Я не дав згоди працювати з новими власниками. Щось не відповідає Вашим спостереженням?"


Відповідь Портнова щодо причини візиту в офіс Медведчука

Повний випуск програми "Наші гроші з Денисом Бігусом" дивіться тут.

Хто такий Андрій Портнов?Портнов відповідав у Януковича за судову вертикаль і переписування Кримінально-процесуального Кодексу. Після Революції Гідності він виїхав у Росію, згодом переїхав до Австрії і не мав жодного візиту в Україну з 2014 року.