Після кількагодинного засідання Новозаводський суд Чернігова оголосив перерву у справі про обрання запобіжного заходу Геннадію Корбану. Самого Корбана забрали до лікарні.

Захист політика кілька разів просив про відвід суддів і було схоже на те, що навмисно затягував розгляд справи по суті, оскільки вранці 3 листопада спливає 72-годинний термін з моменту затримання, передбачений законом. Продовження засідання заплановане на 8 ранку.

Напередодні СБУ та ГПУ представили докази та пояснили, в чому саме звинувачують Корбана. Шокін повідомив, що затримали не всіх, кого планували.

Мосійчук визнав себе винним

ГПУ продемонструвала відеозапис, на якому нардеп від Радикальної партії Ігор Мосійчук нібито визнає, що брав хабарі.

Проте згодом сам Мосійчук заявив, що такі зізнання з нього вибивали катуваннями та під тиском.

ОФІЦІЙНА ЗАЯВА ЩОДО ВІДЕО, ОПРИЛЮДНЕНОГО ГПУСьогодні ГПУ оприлюднило відео, на якому я нібито добровільно зізнаюсь в о...

Posted by Ігор Мосійчук on 2 листопада 2015 р.

ГПУ готує справи проти екс-регіоналів

Під час Погоджувальної Ради парламенту 2 листопада слідчі ГПУ намагались безуспішно вручити повістку одіозному нардепу від "Опозиційного блоку" Вадиму Новинському.

Згодом з'ясувалось, що повістки готувались також його однопартійцям Олександру Вілкулу та Наталії Королевській, проте нікого з них у парламенті не було.

Генпрокурор Віктор Шокін заявив, що повістки на допити готують не лише цим одіозним екс-регіоналам.

Водночас блогосфера одразу відреагувала на таку "клоунаду" в Раді, припустивши, що таким чином Новинського та його соратників попередили і дали їм час, щоб втекти.

Навеяло: И побежали полки депутатов к полосам взлетно-посадочным. :-))))))

Posted by Бачо Корчилава on 2 листопада 2015 р.

Анонс

3 листопада після майже місяця перерви розпочнеться пленарний тиждень Верховної Ради. Початок засідання о 10:00.