Віче у Кривому Розі

В ніч на неділю Дніпропетровський окружний адміністративний суд після дводенного розгляду справи в повному обсязі відмовив у задоволенні позову Юрію Милобогу, кандидату на посаду міського голови Кривого Рогу, який вимагав перерахунку голосів.

Після цього вдень у Кривому Розі поблизу виконкому зібралось кілька тисяч людей, яки вимагали скасування результатів місцевих виборів. Активісти та народні депутати навіть зайшли у будівлю місцевої мерії після невеличкої штовханини з муніципальною охороною. Протестувальники вирішили дати тиждень владі, після цього обіцяють встановити пряме народовладдя у місті.

Крим у темряві

Тим часом у ніч не неділю Крим поглинула темрява — через підрив ліній електропередач окупований півострів залишився без світла, яке йшло з материкової України. У Міненергетики переконують — ремонтні бригади готові у найближчий час приступити до робіт, а енергопостачання прикордонних районів Херсонської області запустили по резервних схемах.Водночас у Криму не надто зраділи такому розвитку подій — на території півострова влада оголосила режим надзвичайної ситуації, у дитсадках та молодших класах оголосили міні-канікули, а люди, які зараз перебувають на півострові, або мають контакт людьми у Криму, пишуть про "апокаліпсис".

Соцмережі також не оминули увагою "затемнення Криму".

Анонс

У понеділок, 23 листопада, розпочнеться другий етап навчань Fearless Guardian на Яворівському полігоні неподалік Львова. Загалом американські інструктори на цьому етапі планують провести навчання для 5 батальйонів міністерства оборони і одного батальйону сил для проведення спеціальних операцій.