У Трампа є шанс показати, що він не "відлуння Обами", який відмовив Україні в поставках зброї смертельного ураження, і привернути увагу Путіна, надавши допомогу державі, яка бореться за свою незалежність, пише The Wall Street Journal.

Читайте також: Комплекси "Javelin" не залишають танкам противника жодного шансу, – експерт

Така зброя, як протитанкові ракети Javelin, допоможе українцям "пробити російську броню і ускладнити для маріонеткових військ Путіна просування вглиб східних провінцій України", в які Росія вторглася в 2014 році, зазначається у статті.

Противники надання зброї Україні акцентують на тому, що Путін може подолати український спротив, проте він чомусь досі цього не зробив, йдеться далі.

Росія могла б окупувати всю Україну, якби захотіла, принаймні на якийсь період, проте вона боїться політичних і військових наслідків. Сенс поставок летальної зброї в тому, аби підвищувати ціну, яку Путін платить за свій імперіалізм, доти, доки він не виведе війська або не пристане на Мінські угоди,
– стверджує WSJ.

Читайте також: У Кремлі відреагували на можливі поставки зброї в Україну з США

Нагадаємо, як повідомляє The Wall Street Journal, Пентагон та Держдепартамент США вже мають готовий план надання Україні летальної зброї. Далі черга за Білим домом. Йдеться про поставки протитанкових ракетних комплексів Javelin та надання протиповітряного озброєння.