Про це американський лідер заявив на прес-конференції за підсумками переговорів із Путіним у Гельсінкі.

Читайте також: Путін розповів, з якими пропозиціями звернувся до Трампа

Як передає CNN, Трамп сказав, що у Путіна є "цікава ідея".

Президент Путін дуже сильно хоче вирішити це питання (розслідування щодо втручання Росії в американські вибори – "24") і в нього є цікава ідея,
– висловився президент США.

Водночас глава Кремля вчергове наполіг на тому, що Росія ніколи не втручалася в американські справи, включаючи президентські вибори 2016 року.

"Знову Президент Трамп згадав про проблему так званого втручання Росії в американські вибори. Мені довелося повторити те, що я говорив кілька разів, у тому числі під час наших особистих контактів (з Трампом – "24"), що російська держава ніколи не втручалася і не збирається втручатися у внутрішні американські справи, це стосується і виборчого процесу", – наголосив російський лідер.

Глава Кремля також зауважив, що Трамп згадав про обвинувальний висновок Мін'юсту США проти 12 офіцерів російських розвідувальних служб, і він розгляне питання про допит у Росії звинувачених осіб, якими "цікавляться" правоохоронні органи Штатів.

"Я не володію ситуацією в повній мірі. Президент Трамп озвучив це питання (обвинувачення проти 12 офіцерів ГРУ у втручанні в американські вибори – "24"). Я розгляну його", – додав Путін.

Читайте також: Трамп і Путін обговорили ситуацію в Україні: деталі розмови

Нагадаємо, 16 липня президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп після зустрічі тет-а-тет з главою Російської Федерації Володимиром Путіним у Гельсінкі заявив про "дуже добрий початок" двостороннього саміту.