Карантин не потрібен, заявив Трамп у своєму твіттері.

Важливо У Нью-Йорку пекло, від COVID-19 що 17 хвилин помирає людина: Трамп міркував про карантин регіону

Замість введення жорсткого карантину у Нью-Йорку, який передбачав заборону в'їзду і виїзду зі штату, Трамп заговорив про рекомендації щодо подорожей.

За рекомендацією робочої групи Білого дому з коронавірусу та після консультацій з губернатором штату Нью-Йорк, Нью-Джерсі та Коннектикут, ми видамо рекомендації щодо подорожей. Карантин не потрібний,
– написав президент США,

Раніше Трамп говорив про можливість заборонити в'їзд і виїзд з Нью-Йорка і деяких районів Нью-Джерсі та Коннектикуту, епіцентру інфікування у США, щоб захистити інші штати.

Зверніть увагу Темпи поширення COVID-19 у Нью-Йорку вищі, аніж в Ухані та Ломбардії

Водночас губернатор штату Ендрю Куомо зазначив, що у штаті вже введені карантинні заходи, зокрема заборонені масові заходи. Він пояснив, якщо Нью-Йорк заблокувати – це вплине на економіку всієї країни.

Коронавірус у США: головне

  • Станом на 29 березня у США зафіксували 123 776 випадків захворювання на коронавірус. Недуга забрала життя 2 229 людей. Одужати вдалося 3 231 людині.
  • У США занепокоєні швидкістю поширення коронавірусу. Кількість постраждалих у Нью-Йорку може бути вища, аніж в епіцентрах недуги в Італії та Китаї.
  • Зараз США перебувають на 1 місці у світі за кількістю хворих на COVID-19. Трамп пояснює це тим, що в Америці надзвичайно багато тестувань, що і дозволяє сформувати таку цифру.
  • З 13 березня Сполучені Штати тимчасово зупинили на місяць транспортне сполучення з Європою, Великою Британією, Ірландією та Канадою та оголосили надзвичайний стан.
  • Уряд США роздасть кожній родині по 3 тисячі доларів через коронавірус. Окрім того, у Сполучених Штатах розпочинаються клінічні випробування вакцини проти коронавірусу.