"Найбільш жорстку відповідальність понесуть всі винні – хто повинен цим займатися, хто повинен би контролювати та хто не проконтролював", – заявив Геннадій Труханов.

Читайте також: Активіст вказав на порушення, які помітили у таборі "Вікторія"

У мережі оприлюднили відео з ліквідації пожежі у дитячому таборі "Вікторія" в Одесі, на якому чути, як пожежна команда скаржиться на слабкий тиск води. Також можна побачити, як рятувальники обходили згарище, а крім того вцілілі корпуси та просили вимкнути всю електрику, аби запобігти розповсюдженню вогню.

Нагадаємо, уночі проти 16 вересня спалахнула пожежа в таборі "Вікторія" в Одесі. У результаті інциденту 3 дитини загинули та ще три перебувають у лікарні.

Біографія Геннадія Труханова:

Політик народився 17 січня 1965 року в Одесі Українській РСР, СРСР. У 2010 р. переобраний депутатом Одеської міської ради. Очолив фракцію "Партія регіонів" Одеської міськради. У 2014 р. переміг на позачергових виборах міського голови Одеси набравши 43,49% виборців. 27 травня на позачерговій сесії Одеської міської ради склав присягу та приступив до виконання повноважень міського голови. Труханов є громадянином РФ.