– Всі розуміють, що це його особисте емоційне рішення (позбавити Саакашвілі громадянства – 24). Виявляється, Петро Олексійович вважає, що у нас нічого не змінилося. Якщо він емоційно захотів, порушуючи Конституцію, у громадянина, який його критикував, забрати громадянство, то вся держава зараз втрачає на цьому рішенні – зупиняючи потяг, перекриваючи кордон.

Це кіно про те, яку владу ми маємо сьогодні.

– Проблема не в тому, що ніби Саакашвілі є якимось месією чи політиком, який може замінити Порошенка. Проблема в тому, що є такий громадянин Міхеїл Саакашвілі і його позбавили громадянства. От Петро Олексійович подумав, що йому більше не потрібен такий громадянин, і він може розчерком пера все закінчити.

Більше про камінь спотикання у стосунках між Саакашвілі та Порошенко – дивіться в інтерв'ю.

Читайте також: Садовий прокоментував в'їзд Саакашвілі до України

Нагадаємо, Міхеїл Саакашвілі мав прибути до польсько-українського кордону 10 вересня близько 13-14 години. Він планував перетнути кордон через пункт пропуску "Краковець" з українським паспортом.

Відомо, що дві сотні "тітушок" у камуфляжі підійшли до пункту пропуску на українсько-польському кордоні, куди мав прибути Міхеїл Саакашвілі.

Проте політик дещо змінив свої плани і вирішив потрапити в Україну на поїзді "Інтерсіті+", який відправляється з Перемишля і прямує до Києва. Та, за словами екс-нардепа Ігоря Фірсова, керівництво "Укрзалізниці" дало команду не рушати потягу з Перемишля, доки Міхеїл Саакашвілі не покине вагон.