У столиці Лапландії, фінському містечку Рованіемі, у цю пору року сонце сходить аж об 11:00. До католицького Різдва лишився тиждень. Фінський Йоулупуккі, або ж Санта-Клаус, дочитує листи, а чарівні ельфи розбирають різдвяну пошту і запаковують останні подарунки.

І вже традиційно перед Різдвом Санта-Клаус звертається із промовою до дітей у всьому світі.

Я щиро вірю що діти завжди поводяться добре. І якщо ж вони ведуть себе не так, як би цього хотілось дорослим, то батьки перш за все повинні запитати себе: "Чому так відбувається?",
— сказав Санта-Клаус.

До Лапландії приходять листи від дітей з усього світу. Їх розкладають за країнами, а лише після цього читають. 300 000 людей щороку приїжджає до селища. В основному — із Великобританії, Німеччини, Франції, але бувають навіть із Китаю та Австралії.

Найбльше малеча просить у Санти подарувати їм тематичні іграшки Діснеєвського офільму "Фроузен". А ще — розповідають йому про своє життя.

Вони пишуть про життя своїх сімей, своїх домашніх тварин. Іноді вони пишуть про сумні речі, наприклад, про розлучення батьків. Також діти почали писати про війну у світі. Адже вони не розуміють, чому війни відбуваються. Проте загалом малеча пише про хороші речі, приємні спогади та побажання,
— розповів Санта.

Коли все готово, Санта-Клаус вирушає до засніженого лісу разом із своїм помічником — оленем Рудольфом. Їдуть дарувати радість мільйонам дітей.

Автор — Наталя Соліна.

Дивіться також: В Австралії ялинку прикрасили відомою кричалкою про Путіна