Про це повідомило агентство "Анадолу" з посиланням на адміністрацію президента Туреччини.

Читайте також: "Буде суворе покарання": Трамп прокоментував зникнення саудівського журналіста

Зазначається, що під час телефонної розмови лідери країн обговорили інцидент з таємничим зникненням журналіста Джамала Хашоггі у посольстві Саудівської Аравії.

Результатом переговорів стала домовленість про створення турецько-саудівської групи, метою роботи якої стане розслідування справи зниклого журналіста.

Раніше 24 Канал повідомляв про те, що влада Туреччини заявили про факт володіння аудіозаписом, як вони припускають, вбивства саудівського журналіста Джамаля Хашоггі з його Apple Watch, які були при ньому під час відвідин консульства Саудівської Аравії у Стамбулі.

Додамо, що у суботу, 14 жовтня, Великобританія, Франція та Німеччина у спільній заяві закликали Туреччину і Саудівську Аравію провести розслідування зникнення саудівського журналіста Хашоггі.

Німеччина, Сполучене Королівство і Франція поділяють серйозну заклопотаність, висловлену іншими сторонами, включно з високим представником ЄС Могеріні і генсека ООН Гутьерреша, і ставляться до цього інциденту з максимальною серйозністю,
– йдеться у тексті заяви.

Дивіться відео: у Туреччині зник журналіст

Нагадаємо, що у Туреччині таємниче зник журналіст Джамал Хашоггі, який критикував королівську родину Саудівської Аравії.

12 жовтня Турецький уряд повідомив офіційних осіб США, що має аудіо- та відеозаписи, які підтверджують, що оглядача Washington Post Джамала Хашоггі убили у консульстві Саудівської Аравії в Стамбулі.

Хто такий Джамал Хашоггі?59-річний саудівський журналіст, який працював у тому числі медіа-радником принца Турки ібн Фейсала, колишнього голови Служби загальної розвідки Саудівської Аравії і екс-посла у Великобританії та США.

У 2017 році Хашоггі вимушено покинув батьківщину і переїхав до Вашингтона, де став писати колонки в The Washington Post. У своїх матеріалах журналіст виступав з різкою критикою влади Саудівської Аравії.
Журналіст таємниче зник 2 жовтня.

Останній раз його бачили біля консульства Саудівської Аравії в Стамбулі, куди він відправився, щоб оформити необхідні для одруження документи. Його наречена чекала на вулиці.