Вантажівки, рух яких було заблоковано, завершують перетин кордону болгарсько-турецькому кордоні. Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбуці міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Раніше Далекобійники перекрили пункт пропуску на Буковині: що вимагають

Міністр підкреслив, що проблема з блокуванням вантажівок вирішувалася за участю МЗС. Також Криклій зазначив, що президент України Володимир Зеленський обговорив ситуацію на кордоні під час телефонної розмови з президентом Туреччини Реджепом Ердоганом.

Перетин відбувається в порядку черги, більшість транспортних засобів перетнули кордон і мають можливість закінчити перевезення. Спочатку здійснюють оформлення транспортних засобів, які завантажені до 21 березня,
– написав міністр.

Окрім того, Криклій анонсував дзеркальні заходи: на розгляд уряду винесуть механізм впровадження карантину для перевізників тих країн, які ввели карантин для українських водіїв.

Фури на турецькому кордоні: коротко

  • Турецький уряд 21 березня перекрив кордони для громадян тих країн, у яких зафіксовані випадки коронавірусу. Аби його перетнути, водіям довелося б бути на 14-денному карантині.
  • 31 березня українські водії понад 50 фур заявили про те, що стали фактично заблокованими без допомоги.
  • Як розповідали далекобійники кореспондентам 24 каналу, їх не випускали ні в магазин, ні в душ.