Британський уряд до останнього наполягав, що вони не хочуть закривати школи. Деякі науковці наполягали, що закриття шкіл не буде допомагати стримувати інфекцію коронавірусу. Таку думку в ефірі 24 каналу висловив кореспондент європейської служби "Голосу Америки" Богдан Цюпин.

Читайте також У Британії заявили, що можуть "переломити" епідемію коронавірусу в найближчі 12 тижнів

Він зазначив, що дії влади стають жортсткішими, відповідно до того, як наростає епідемія. Проте у Лондоні наполягають, що повністю закривати транспорті мережі чи відмовлятися від роботи усіх основних закладів не будуть. Натомість закрили кілька станцій метро.

Ситуація постійно змінюється, відповідно до даних, які надходять з Китаю чи Італії і Британський уряд намагається діяти. Наголошують на тому, що водночас з захистом населення від хвороби, також намагаються не завдати непоправного удару економіці,
– зазначив Цюпин.

За словами кореспондента, наразі у Великій Британії існує понад 3000 підтверджених випадків коронавірусу. Проте йдеться тільки про тих людей, що вже перевірили.


Міфи та правда про коронавірус/Інфографіка 24 Каналу

Як повідомив Цюпин, науковці стверджують, що у Британії може бути від 35 до 50 тисяч носіїв коронавірусу. Загалом померли 144 людини.

Дивіться відео розмови 24 каналу із кореспондентом "Голосу Америки":