Першими в двох автобусах приїхала сотня молодиків спортивної зовнішності, чого хочуть – пояснити не можуть. Далі прийшло кілька представників добровольчих батальйонів – "Золоті ворота" та "Київ -2". Хоча до київської міліції вони не мають жодного стосунку.

Присутність своїх бійців на пікеті керівник міліційного підрозділу "Золоті Ворота" Роман Сович пояснює тим, що за 11 місяців своєї роботи Терещук не допустив в Києві ані терактів, ані безладів. А його причетність до маєтків та розгону Євромайдану в Луцьку на посаді головного міліціянта Волині , мовляв, не доведена.

Були також активісти київського Автомайдану. А от київської міліції серед протестувальників не було, вона охороняла адміністрацію. І бажання бачити Терещука своїм начальником – не висловлювала.

Протестувальники пішли в невеличкий наступ, але зупинились за кілька метрів до воріт після того, як міліціянтів з палицями і шоломах побільшало.

Представниця Автомайдану зачитала звернення до Прем'єра, Президента, і Комітету з національної безпеки. У звернення вимагають поновити Терещука на посаді.

Читайте також: Нардеп розповів про злочини люстрованого начальника міліції Києва

За годину від початку пікету Представник Адміністрації вийшов за зверненням, проте став учасником півгодинної дискусії щодо процедури скасування люстраційного рішення.

Учасники пікету чекають реакції на лист. Якщо їх проігнорують – обіцяють, що прийдуть ще раз.

Нагадаємо, начальник міліції Києва Олександр Терещук потрапив під люстрацію і був звільнений 5 червня. Про це під час години запитань до уряду заявив Прем'єр Арсеній Яценюк.