Пряма трансляція на
Останні випуски

У Києві мешканці 10 будинків страждають від холоду у власних домівках

- Читать новость на русском

Вже місяць у холоді живуть мешканці 10 будинків у Києві. Опалення немає, бо котельня, до якої вони належать, перебуває в аварійному стані. В такому ж стані і труби. Проте будь-які скарги та звернення мешканців будинків не дають жодних результатів.

Проблеми із опаленням в будинках виникають уже десять років. Їх обслуговує котельня Міністерства внутрішніх справ, а вона у дуже занедбаному стані.

Читайте також: Без опалення залишилося ціле місто на Черкащині: люди заблокували дорогу

"Труби старі і невідомо з яких часів. Ремонтувати їх не будуть, просто намагаються підтримувати. Кожного дня на тепломагістралі стаються прориви", – зазначив мешканець будинку Іван Волочан.

Проте слюсар Микола запевняє, що проблем немає.

Як можна швидко налагодити, якщо немає на яву пориву. На сьогоднішній день ми знайшли місце аварії і найближчим часом ми її ліквідуємо,
– повідомив Микола.

Але такий косметичний ремонт проблеми не вирішить. Аби змінити ситуацію, котельню треба визанати не спроможною обслоговувати будинки і тоді ними опікуватиметься місто.

Читайте також: Через борги: На Одещині місто попередили про відключення газу

Однак, не все так просто. 5 років тому будинки вже намагалися підключити до міської системи, навіть проклали труби, однак виникла проблема.

Не дуже добросовісний працівник не павильно розрахував діаметр труб і зараз комунальники поставили ці труби, які нібито не відповідають діаметру, який потрібен. Тоді навіщо це все ремонтували?
– наголосив Іван Волочан.

Тим часом, мешканцям холодних будинків прийшли платіжки за опалення і суми у них не маленькі. Проте люди платити не збираються та готуються до протестів.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі