Прессекретар президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що ця версія "нереалістична і абсурдна", повідомляє російський Интерфакс.

Важливо Нафтова війна: Саудівська Аравія і Росія знову не домовилися, зустріч ОПЕК+ перенесли

По-перше, Росії нема чого виходити з території Донбасу, вона ніколи туди не заходила, а що стосується Криму, там взагалі питання ні " якщо ", а "ніколи",
– сказав Пєсков.

Прессекретар Путіна вкотре підкреслив, що анексований Крим нібито частина Росії.

Раніше колишні американські посли в Україні Стівен Пайфер, Джон Гербст і Вільям Тейлор заявили, що на тлі поширення COVID-19 і падіння нафтових цін США повинні виступити з пропозицією скасувати міжнародні санкції проти Москви.

Однак лише "в разі виходу Росії з території Донецької та Луганської областей, а також повернення Криму Україні ".

З гордістю відзначу перевагу наших колишніх послів російських. Вони все-таки набагато мудріші, більш досвідчені і більш об'єктивні в своїх аналітичних роботах,
– вважає Пєсков.

Зауважимо, що в міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба наголошував, що Україна не допустить скасування санкцій.

Що відомо про санкції про РФ через агресію в Україні?США, Канада та ЄС ввели санкції проти громадян РФ, які причетні до організації та проведення так званих "місцевих" виборів в окупованому Криму. Вони передбачають замороження активів та співпраці. Детальніше – читайте тут.

Загалом ЄС ввів економічні санкції проти Росії у 2014 році через анексію Криму та агресію на Донбасі, які продовжуються кожні 6 місяців. Наразі у санкційний список ЄС внесено 177 осіб і 44 компанії. Ці санкції передбачають заморожування фінансових активів, заборону на поїздки в країни ЄС і треті держави, що приєдналися до цих санкцій.