Відповідно до даних Держкомстату, станом на 1 квітня індекс споживчих цін на продукти харчування зменшився на 3,6% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Водночас, згідно з повідомленням Міністерства аграрної політики і продовольства, станом на середину квітня на 24,66 гривні знизилася вартість харчового споживчого кошика.

"Напередодні Великодніх свят порушується питання про зростання вартості продуктів харчування. Проте підприємства АПК виробили досить продуктів харчування, тому їхня вартість наразі залишається стабільною та навіть меншою, ніж торік. Відповідно до даних Держкомстату, станом на 1 квітня 2013 року індекс споживчих цін на продукти харчування зменшився на 3,6% порівняно з аналогічним періодом минулого року", - сказано у повідомленні.

Згідно з цією інформацією, на 6% подешевшали молоко, сир та яйця, на 4,3% риба, а вартість м'яса знизилася на 1% порівняно з відповідним періодом минулого року.

До слова, як повідомили в Мінагропроді, за 2 місяці поточного року порівняно з аналогічним періодом минулого року виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів зросло на понад 6,3%.