З розвитком технологій будь-яку важливу інформацію можна зберігати в "хмарах". Тоді інформація не займає багато місця на комп’ютері чи смартфоні, і доступна вона в будь-яку мить. І з кожним новим днем як прості громадяни, так і великі компанії потребують сучасних рішень у цифровій сфері. Тому компанія ВОЛЯ за цей час не лише збільшила кількість технічних майданчиків чи побудувала нові сервісні кімнати, але й запустила інноваційні проекти – такі як VoliaCLOUD.

Однією з перших перевагу "хмарних" технологій для своїх клієнтів оцінила компанія ВОЛЯ. Випробувавши інноваційний продукт VoliaCLOUD у власній діяльності, згодом в компанії запустили сервіс резервного копіювання та відновлення віртуальних машин у хмарі.

Однак, щоб підтвердити надійність "хмарних" технологій, слід використовувати лише перевірене обладнання. Адже в цифровому світі важлива кожна секунда доступу і надійність зберігання даних. Для цього Дата-центр ВОЛЯ співпрацює лише зі світовими лідерами ринку: постачальниками обладнання компаній General Electric, Emerson, Cisco, NetApp, EMC, систем віртуалізації VMWare, рішень резервного відновлення Veeam.

Окрім надійної техніки, клієнти отримали і постійну кваліфіковану технічну підтримку в режимі 24/7. А оптимальне поєднання вартості послуг і якості – одна із сильних сторін Дата-центру – у підсумку привело до того, що клієнтами Дата-центру ВОЛЯ за 10 років існування на ринку стали підприємства і проекти з усієї України: IT-компанії, компанії сфери роздрібної торгівлі, промисловості, хостинг-провайдери, реселлери послуг, а також інтернет-магазини. Вони мають цілодобовий фізичний доступ до обладнання, яке розміщено на технічному майданчику.

"Наші клієнти можуть розмістити свої проекти в Дата-центрі ВОЛЯ, на нашому майданчику і бути впевненими в безперебійному електроживленні і стабільності Інтернет-каналу. Ми надаємо у користування продуктивні, сучасні моделі серверного обладнання. Для вирішення завдань більш високого рівня готові розміщувати стійки з устаткуванням клієнтів, надавши безлімітний канал швидкістю 10Гбіт в секунду або організувавши з’єднання з будь-яким провайдером в точці обміну трафіку. А для розміщення IT-інфраструктур цілих підприємств оптимальним буде використання ресурсів хмари VoliaCLOUD", ─ розповіла керівник департаменту В2В компанії ВОЛЯ Ірина Савицька.

Як підсумок, за цей час на "хмарах" ВОЛІ абоненти зберегли 2,5 млн годин відео. Щоб все це переглянути, знадобиться 335 років безперервного відтворення. Музики – ще 30 мільйонів годин (3500 років безперервного прослуховування).

Слід зазначити, що таких успіхів компанії ВОЛЯ вдалося досягнути за 10 років. Адже перший Дата-центр ВОЛЯ було відкрито у 2006 році. Через три роки був створений ще один новий технічний майданчик. Цього разу – в чотири рази більший. Він має три серверних кімнати: корпоративного та стандартного рівнів. Клієнтам пропонується широка лінійка тарифних планів – від віртуальних серверів до хмарної інфраструктури і два рівня SLA. А також Дата-центр ВОЛЯ на вул. Сім’ї Сосніних 13-Б на даний момент відкритий для абонентів.