Так, адвокатам вдалося підлаштувати проведення слідчих дій за участю Василя саме 11 квітня, щоб підтримати його в особливий день. Вони привітали його із днем народження та передали вітання від родичів та друзів.

Привітав батька і його маленький син Марк. Фото малюка із кулькою та плакатом, на якому написано "Татку, з днем народження! Я тебе дуже люблю" оприлюднив на своїй Facebook-сторінці захисник Сороки Сергій Бадамшин.

Читайте також: Роздратував Москалькову, – адвокат про розмову полоненого моряка Гриценка з єврокомісаром

Він також розповів про стан нещодавно прооперованого моряка.

Залишився невеликий набряк на кисті, хворобливі відчуття. Після зняття лангети буде зрозуміло, як йде процес відновлення функцій руки і пальців. Поки все знерухомлене пов'язкою. Проте настрій Василя на позитиві,
– передав адвокат.

Що відомо про стан Василя Сороки? 19 березня з’явилася інформація, що Василя Сороку нарешті прооперували. Російські медики, зокрема, витягнули осколки, що залишилися в руці військовополоненого внаслідок нападу військових Кремля на Азові.

До речі, Лефортовський районний суд Москви 17 квітня розгляне клопотання російського слідства про продовження арешту 24 військовополоненим українським морякам. Як і в січні, судові засідання стосовно них відбуватиметься по "четвірках". Тобто моряків розподілять між трьома суддями у дві зміни.

Як українські моряки опинились у полоні в Росії?25 листопада 2018 року російські прикордонники протаранили буксир українських військових на їхньому шляху до порту Маріуполя. Згодом росіяни обстріляли українські судна та поранили 3 моряків. Після цього Росія захопила 2 українські катери "Нікополь" і "Бердянськ", а також – буксир "Яни Капу".

У російський полон потрапили 24 українських моряки-члени екіпажу захоплених суден. Моряків спершу арештували в анексованому Криму, а згодом відправили до московських СІЗО та зараз утримують там під вартою.

Українці оголосили себе військовополоненими. Це 24 січня визнали й у резолюції ПАРЄ.