До уваги брались країни, на які припадає левова частка глобального ВВП. Середній обсяг фінансових активів (депозити, акції тощо) на одного українця в 2012 році склав 1303 євро.

Україна увійшла до групи країн з низьким рівнем добробуту. Нижче у рейтингу опинились лише чотири країни - Аргентина (1200 євро) , Індія (747 євро) , Індонезія (695 євро) і Казахстан (630 євро).

В аналогічному рейтингу минулого року Україна займала 49 місце.

Зростання активів в Україні за минулий рік можна назвати упевненим. Чисті фінансові активи зросли на 13,3 %, що ставить Україну практично на верхівку рейтингу по регіону. Довгостроковий аналіз показав розвиток активів в Україні ще в кращій ситуації: чисті фінансові активи на душу населення виросли більш, ніж у п'ять разів за останні п'ять років - таким темпом зростання не може похвалитися жодна інша країна Східної Європи, за винятком хіба що Росії, - оприлюднили в Allianz і свої позитивні тези щодо України.

Читайте також: Населення України за літо зменшилось

Перший рядок у рейтингу зайняла Швейцарія, де на одну людину припадає 142 тис. євро фінансових активів, за нею йдуть США (101 тис. євро) і Японія (майже 87 тис. євро). Крім того, до десятки найбагатших країн увійшли Бельгія, Нідерланди, Канада, Сінгапур, Тайвань, Великобританія, Австралія .