Про це пишуть місцеві ЗМІ.

Читайте також: На Кримському мості трапилася нова надзвичайна подія

У Нижньому Новгороді дорожні робітники помилково замурували єдиний вхід до житлового будинку на вулиці Канавінського разом із господаркою дому, яка перебувала всередині.

Як пишуть у виданні, працівники поспішали завершити благоустрій міста перед Чемпіонатом світу з футболу. В результаті вони не звернули уваги на те, що рівень дороги піднявся вище порога хвіртки. Через це відкрити залізні ворота у двір будинку виявилося неможливим.

Господар дому в момент укладання асфальту був на роботі, а його дружина займалася справами у дворі. У підсумку вони опинилися по різні боки паркану. Повідомляється, що в такій ситуації вони змушені перебувати вже кілька днів. При цьому спілкуватися їм доводитися тільки по телефону, а продукти чоловік перекидає дружині через паркан.

До чого дійшов маразм в цьому місті, що людей в їхній оселі замуровують, заради того, щоб отримати гроші, щоб швидко зробити роботу,
– поскаржився журналістам господар замурованого будинку Іван.

Чоловік звернувся за допомогою до адміністрації району, де йому пояснили ситуацію: нібито дорожники укладали асфальт пізно ввечері і в темряві просто не помітили хвіртку. Виправити непорозуміння Івану пообіцяли найближчим часом.