Про це розповіла офіційний представник управління Слідчого комітету Росії в Новгородській області Анастасія Садрієва, передає "Лента.ру".

Читайте також: В Росії викрили сім’ю канібалів, які з’їли більше 30 людей

"Судово-медична експертиза встановила, що обвинувачений повністю осудний. Він визнав свою провину", зазначила вона.

Слідство встановило, що 22-річний поет познайомився зі своєю жертвою в одній із соціальних мереж. 8 березня вона запросила його в гості до себе додому. Між ними швидко спалахнула сварка, під час якої хлопець кілька разів ударив господарку оселі по голові, від чого вона померла.

Підозрюваного затримали через кілька годин, і він дуже швидко дав свідчення. Крім того, в його квартирі знайшли речі, на яких експерти виявили кров загиблої. А під час огляду місця події слідчі та експерти "виявили явні ознаки канібалізму", ідеться в офіційних документах у справі.

Молодий поет кілька разів ударив жінку по голові пляшкою з-під вина. Коли вона втратила свідомість, він завдав їй чотири ножові поранення в груди. Після цього він киянкою (столярним молотком 24) розбив їй черепну коробку, почав відрізати шматочки мозку та їв їх, запиваючи кров'ю,
повідомляє інтернет-видання з посиланням на джерело у правоохоронних органах.

У слідчому управлінні зазначили, що слідчі дії повністю завершені. Найближчим часом кримінальну справу направлять прокурору для затвердження обвинувачувального висновку, а потім до суду. Порушника наразі тримають під вартою.

Як зазначає інтернет-газета "Ваші новини", вбивця восени 2016 року був визнаний поетом року за версією Російської спілки письменників.