Про це повідомляє Слідчий комітет Російської Федерації.

Замісника командира одного з підрозділів ДУК ПС Ігоря Чудінова та прес-секретаря "Правого сектора" Артема Скоропадського підозрюють у організації діяльності екстремістської організації, якою у Росії вважають "Правий сектор". Першому з них закидають "активну участь в бойових діях проти мирного населення самопроголошених "ДНР" і "ЛНР".

Читайте також: На Донбасі загинув боєць "Правого сектору"

Артема Скоропадського ж звинувачують у виступах у ЗМІ та в інтернеті "з пропагандою злочинної ідеології зазначеної організації".

Георгія Стоцького звинувачують в участі у екстремістській організації. Він, на думку російських слідчих, "брав участь в мітингах, ходах і інших суспільно-масових заходах організації "Правий сектор", вів пропаганду в мережі Інтернет її ідеології, цілей і завдань, ідеалізуючи діяльність керівників і активістів згаданої екстремістської організації".

Читайте також: Перемирия быть не может: россияне не раз это доказывали

Артем Скоропадський вже відреагував на ці звинувачення, звернувшись до української влади з нагадуванням про те, що росіяни, які брали участь у Майдані та війні на Донбасі, заслуговують на українське громадянство.