Відповідну заяву, на своїй фейсбук-сторінці, опублікував один із депутатів президентської фракції – Микита Потураєв. У ній мовиться, що інформація, оприлюднена Леросом, може свідчити про торгівлю державними посадами за участю посадовців Офісу Президента.

Актуально До нардепа Гео Лероса приїхали працівники СБУ: що відомо

Однак реакцію деяких правоохоронних органів депутати вважають "вкрай дивною".

Адже запитання у них виникли не до змісту оприлюднених записів, на що в першу чергу ті повинні були б звернути увагу, а до факту того, що вони стали можливими. Вважаємо такі дії загрозливими для громадянського суспільства та його базових прав і свобод,
– наголосили депутати.

Депутати звернулись до Офісу генпрокурора, ДБР, МВС та НАБУ, аби вони першочергово розслідували зміст оприлюднених записів.

Зверніть увагу! До народного депутата від "Слуги народу" Гео Лероса, 1 квітня, приїхали співробітники Служби безпеки України щоб вручити повістки на допит. На думку Лероса, візит СБУ пов’язаний з публікацією скандальних записів.

Скандал із "плівками Лероса": головне

  • 29 березня нардеп від "Слуги народу" Гео Лерос опублікував декілька відео. На них брат глави ОП Андрія Єрмака Денис обговорює зі співрозмовниками питання щодо призначення на держпосади.
  • Через два дні Лерос оприлюднив ще один запис, де мовиться про лобіювання екснардепа Володимира Купчака на пост керівника держпідприємства "Енергоатом".
  • Сам Єрмак вважає, що поява компромату з його братом, який "торгує держпосадами", є особистою помстою нардепа від "Слуги народу" Гео Лероса.
  • САП вже порушила кримінальну справу, де фігурує Єрмак за зверненням Лероса про отримання хабарів при призначенні на державні посади.
  • 30 березня ДБР також порушила кримінальну справу за заявою глави Офісу Президента Андрія Єрмака через поширення матеріалів про нібито продаж державних посад.
  • Сам Денис Єрмак сьогодні визнав, що на плівках саме він. Він також наголосив, що має право зустрічатися з ким завгодно, знайомитися із ідеями громадян, проєктами, брати на розгляд резюме тощо.

Дивіться всі скандальні відео з Денисом Єрмаком