Пряма трансляція на
Останні випуски

У світогляді Путіна сильні роблять те, що можуть, а слабкі – те, що повинні, – генерал НАТО

Петр Павел
Петр Павел / Фото з відкритих джерел

Ріст загрози, яку Росія несе НАТО, демонструє кількість кібератак та інших спецоперацій, таких як вплив на вибори й інші демократичні процеси в країнах Заходу. РФ готова скористатися будь-якими засобами, аби перемогти в боротьбі. Також глава Кремля намагається знайти індивідуальний підхід до кожного з членів Альянсу та ЄС щоб підірвати єдність,однак не можна дозволити Путіну це зробити.

Таку думку в інтерв’ю Hospodářské noviny висловив чеський генерал, голова Військового комітету НАТО Петр Павел.

Читайте також: В НАТО заговорили про загрозу великої міждержавної війни

Мета Росії, зі слів генерала, зрозуміла: вона хоче повернутися на світову арену як вагомий гравець із чітко визначеною зоною впливу. І показовим у цьому моменті є світогляд Путіна, в якому "сильні роблять те, що можуть, а слабкі – те, що повинні".

Однак у НАТО, як стверджує Павел, не збираються відповідати Росії її ж методами.

Ми (Північноатлантичний альянс) повинні чітко роз'яснити нашим громадянам, що це шлях внікуди. А до громадян Росії ми повинні донести, що НАТО не збирається дестабілізувати або захоплювати РФ, що Альянс не є загрозою для їхньої країни. Тобто ми повинні спростувати ту думку, яка популяризується в Росії,
– робить висновок чеський військовопосадовець.

Щодо відверто проросійської позиції президента Чехії Мілоша Земана, за твердженням Павела, в Альянсі розуміють, що Чеську Республіку представляє не лише її лідер.

До слова, незабаром в Україні за ініціативою Президента Петра Порошенкапроведуть референдуми про вступ у НАТО та ЄС. Ви також можете взяти участь в обговоренні цього питання на сайті "24".

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі