Про це розповіла кореспондентка 24 каналу у прямому ефірі.

Читайте також: Янукович особисто зібрався до українського суду: заява адвоката

Напередодні 24 канал повідомляв, що СБУ оприлюднила нові докази того, що чоловік працював на ФСБ, тож хочуть, аби феміда переглянула своє рішення.

Генпрокуратурі вдалося переконати суд, щоб Тимофія Нагорного затримали до 30 листопада. Крім того, скасовано попереднє рішення суду, за яким екс-чоловік Подкопаєвої і вийшов під заставу.

Зазначається, що рокуратура знайшла докази того, що він співпрацював з ФСБ: під час обшуків у квартирі підозрюваного прокуратура знайшла на його комп’ютері лист до президента РФ Путіна. Хоча сам Нагорний запевнив, що писав листи і до президента Білорусії.

Сторона звинувачення взяла до уваги лише мої зв’язки лише зі стороною Росії. Якщо я пишу листи до президента США, України та Росії, то звернули увагу лише на зв'язки з РФ, де я конкретно наголошую, що я ніколи не вербувався і не укладав угоди з жодною спецслужбою світу та зазначив, що створюю політичну силу виключно проукраїнську,
– заявив підозрюваний.

Натомість адвокат Нагорного назвала цей обшук незаконним, а підозрюваний сказав, що це є маніпуляціями і тиском на нього. Мовляв, СБУ зацікавилася ним через те, що він оголосив, що хоче йти на вибори зі своєю політичної силою.

Варто додати, що політичного діяча відразу з суду мають у кайданках відвезти до СІЗО. Його група підтримки вже привезли йому пакунок з речами.