Після двох днів боротьби в українсько-російському протистоянні на світовому форумі, який проходить у Баку, встановилася нічия - 1: 1. У результаті суперникам довелось провести ще дві бліц-партії, аби виявити переможця.

Перша партія, в якій білими грав Яковенко, завершилася внічию. А у другій Ельянову вдалось перемогти свого суперника. Загальний рахунок протистояння — 2,5:1,5.

До слова, в 1/16 фіналу Ельянов обіграв ще одного росіянина Олександра Грищука, в той час як Яковенко зміг обіграти українця Василя Іванчука. Тепер в чвертьфіналі українець зустрінеться з одним із фаворитів турніру американцем Хікарою Накамурою.

До слова, нещодавно львів'янка Наталія Букса тріумфувала на чемпіонаті світу з шахів серед дівчат до 20 років, який закінчився у російському місті Ханти-Мансійськ.