Українське "золото"

Каноїст Юрій Чебан здобув для України друге "золото" на Олімпіаді в Ріо. Він переміг у фіналі веслування на каное на 200 метрів.

Українець встановив неперевершений рекорд Олімпійських ігор за всю історію. Він став єдиним спортсменом, який вигравав у дисципліні каноїстів-одинаків на 200 метрів. Перевершити його результат – 39.279 секунди – поки що не зміг ніхто.

Після перемоги Чебан настільки зрадів, що впав зі свого каное у воду. Більше емоційних фото дивіться у нашому фотоогляді.

Україна у медальному заліку Олімпіади тепер займає 21 місце.

Надія на синхроністок

На 13-й день Олімпіади Україна не здобула інших медалей. Однак є великі надії на українських синхроністок сьогодні. Напередодні українки продемонстрували четвертий результат у технічних програмах. Сьогодні о 18:00 відбудеться змагання у довільних програмах і визначаться переможці Олімпіади.

На фото: виступ українських синхроністок 18 серпня

Болт – восьмиразовий чемпіон

Ямайський спринтер Усейн Болт здобув свою другу золоту олімпійську медаль в Ріо-де-Жанейро. Людина-блискавка перемогла у забігу на 200 метрів з результатом 19,78 секунди.

Якщо він здобуде третю медаль у Ріо, то стане першим спринтером, який здобуде по три перемоги на трьох олімпіадах поспіль.

Сотня медалей США

Збірна США стала першою на Олімпіаді в Ріо командою, якій вдалося завоювати 100 різних нагород. У команди 35 золотих медалей, 33 – срібні і 32 – бронзові.

На фото: американські легкоатлетки

На другому місці за загальним показником йде Китай з 58-ма медалями (20, 16 і 22), а далі розташовується Великобританія – 56 медалей (22, 21 і 13).

Американці традиційно для себе долають бар'єр у 100 медалей. Чотири роки тому в Лондоні нагород було 103, кращий результат США показали в 2008 році в Пекіні, взявши 110 медалей. Найбільше нагород збірній США приніс плавець Майкл Фелпс – 6.

В екс-українця забрали "бронзу"

В екс-українця Сергія Тарновського, який завоював для Молдови першу медаль на Олімпіаді-2016, забрали його "бронзу" з фінального запливу на 1000 метрів в класі С-1. З'ясувалося, що Тарновський провалив допінг-тест перед змаганням, тому Міжнародна федерація каное переглянула результати. Новим власником "бронзи" стане росіянин Ілля Штокалов.