В кваліфікації змагань виступали дві українські спортсменки. Олена Старікова посіла третє місце, а Любов Басова – 15-е. В 1/16 фіналу Басовій довелося обігрувати бельгійку Ніккі Деграндель (+0,818 с), а Старікова цю стадію пропускала.

На стадії 1/8 фіналу Басова завершила боротьбу, відставши на 0,084 с від австралійки Каарло Маккаллок. Старікова, в свою чергу, на 0,075 с випередила американку Менді Маркардт.

У чвертьфіналі Олена виграла 0,048 секунди у британки Кеті Марчент. На стадії півфіналу українка розквиталася за Басову, вигравши у Маккаллок 0,062 с. Нарешті, у фіналі Олена поступилася 0,151 с гонщиці з Гонконгу Лі Вай Сзе.