Про це повідомляє прес-служба Федерації плавання України.

Зевіна фінішувала першою на дистанції 200 м на спині. Її результат – 2:01.17. Другою припливла японська спортсменка Саяке Акасе (2:02.74). Третьою завершила фінал рекордсменка та триразова чемпіонка світу угорська плавчиха Катінка Хоссу (2:05.17).

Українка також виборола срібло на 50 м на спині. Вона фінішувала за 26.85. Золото завоювала чемпіонка Європи полька Олександра Урбанчук (27.11), бронзу – японка Саяке Акасе (4:04.77).

Зауважимо, у п'ятому етапі Кубку світу FINA з плавання на короткій воді участь беруть понад 200 плавців з 40 країн. Україну на міжнародному турнірі представляють Дарина Зевіна, Ганна Дзеркаль та Ігор Борисик.