Житлобуд-1 – Біркіркара 8:0
Голи: Шевчук, 6, Апанащенко, 9, Куніна, 26, 62, Вороніна, 36, 43, Мозольська, 78, Петрик, 85.

Ще у першому таймі українки забили п’ять голів. Дублем відзначилася Ганна Вороніна. Ще по голу забили Юлія Шевчук, Дар’я Апанащенко та Надія Куніна.

Вже по перерві Надія Куніна забила ще один гол. Остаточний розгром оформили Ганна Мозольська та Анна Петрик.

У іншому матчі групи "Олімпія" обіграла "Кардіфф Мет" з рахунком 3:2. Саме з останніми "Житлобуд-1" зіграє наступний матч у п’ятницю, 10 серпня.

Нагадаємо, усі матчі цієї групи відбуваються у Харкові. В 1/16 фіналу жіночої Ліги Чемпіонів вийдуть переможці груп і дві кращі команди, які посядуть другі місця.