Нунцію висловили розчарування України

Про це Дмитро Кулеба сказав під час брифінгу з італійським колегою Луїджі Ді Майо. Міністр зазначив, що в Україні "уважно ознайомилися з висловлюванням Папи Франциска".

До теми російське посольство "обсіло" Папу Римського, – політолог про заяву щодо вбивства дугіної

Після цього було ухвалено рішення запросити до МЗС апостольського нунція "для висловлення розчарування України цими словами".

Дмитро Кулеба розповів, що 25 серпня нунцій був у МЗС. Міністр анонсував, що незабаром з'явиться відповідна заява МЗС України, в якій будуть повідомлені деталі.

Кулеба назвав запрошення нунція до МЗС "доволі безпрецедентним випадком", який "говорить саме за себе".

Скажу відверто, що українське серце розривається від слів Папи. Це було несправедливо,
– резюмував Кулеба.

Що сказав Папа Франциск

Папи Римський знову відзначився скандальною заявою щодо війни в Україні та підіграв російській пропаганді. Понтифік назвав дарью дугіну, яку нібито вбили під Москвою, "невинною жертвою війни".

Слова Папи Францска підтримують версію російських пропагандистів та спецслужб про те, що до вбивства росіянки нібито причетна Україна. Однак понтифік утримався від коментарів щодо поглядів самої дугіної та її українофобного батька, який закликав нищити українців.

До речі Вбивають найчастіше через гроші, – Арестович про підрив авто дугіної

Як відомо, ввечері 20 серпня вибухнув джип алєксандра дугіна, унаслідок чого загинула його донька дарья дугіна та водій. Антикризовий радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк наголосив, що Україна не причетна до того, що сталося з дугіною.

Та в росії вирішили перекласти вину на Україну. Вже 22 серпня фсб росії нібито знайшло "вбивцю" дугіної. За даними росії, це українка Наталя Вовк. Однак у полку захисників Маріуполя заявили, що Вовк не належала до них.

Також звинувачення росії – бездоказові та є частиною інформаційної війни. Зокрема завдяки цьому кремль намагається збільшити градус ненависті пересічних росіян до українців.

Раніше – Папа Римський знову розчарував: дивіться відео