Кращим в команді став Тарас Лесюк, якому промах на стійці завадив поборотися за топ-10. Антону Дудченко штрафне коло на другій стрільбі коштував місця в топ-20, а Віталій Труш через дві осічки фінішував лише на 31 місці.

З бездоганною стрільбою і відмінним ходом на лижні спринт в Ідрі виграв Арістід Бег. Для француза ця перемога стала найбільшим досягненням в кар'єрі. Що цікаво, на першому спринті в Ідрі Бег також ідеально пройшов стрілянину, але ходом програв росіянину Антону Бабікову.

На жаль, прогрес був досягнутий мінімальний. Якщо кращий з українців за підсумками першого спринту займав 18-е місце, то після сьогоднішньої гонки – 17-е.