До цього матчу збірна України займала перше місце у групі, як і збірна Австрії, однак "синьо-жовті" випереджали суперників завдяки перемозі в очній зустрічі 5:3. У останньому матчі українці приймали явного аутсайдера змагань – збірну Румунію, яка по закінченню чемпіонату опускалася у нижчий дивізіон.

Щоб не відкладати справу перемоги на потім, українці вже у перший період завдали 19 кидків по воротах румунів. У два з них виявилися влучними. Відзначилися Ланін та Пересунько, який пострпив у переддрафтовий список NHL.

По дві шайби, як і у першому періоді, закинули українці і у другому та третьому періодах. Вони на рахунку Сиротенка, Матейченка, Даниленка та Морозова.

Юнацька збірна України з хокею стала чемпіонами світу

Відтак збірна України набрала 12 очок, як і збірна Австрії. Однак у вищий дивізіон 1А (другий за силою у світі) піднімається саме українська збірна.

Україна U-18 - Румунія U-18 6:0 (2:0, 2:0, 2:0)

Шайби: 09:20 Ланін (Дуюн, Целогородцев) – 1:0, 11:20 Пересунько (Сиротенко) – 2:0, 29:19 Сиротенко (Середницький) – 3:0, 35:09 Матейченко (Пересунько, Сиротенко) – 4:0, 42:02 Даниленко (Васильєв) – 5:0, 55:41 Морозов (Даниленко) – 6:0