Проте, це зроблять лише якщо російські найманці теж почнуть демонтаж, адже про це була домовленість у рамках обговорень Тристоронньої контактної групи.

Важливо! Українські військові знищили позиції бойовиків під Авдіївкою: ефектне відео

Зазначається, що демонтують три військових укріплення розташовані вздовж дороги між КПВВ "Станиця Луганська" та зруйнованим мостом через річку Сіверський Донець.

Зеленський і Туск
Зруйнований міст у Станиці Луганській/ Джерело: прес-служба АП

Зазначимо, що президент Володимир Зеленський хоче якнайшвидше відновити міст, через який люди перетинають лінію розмежування. Район поблизу цього мосту глава держави разом із президентом Євроради Дональдом Туском відвідали у межах поїздки на Луганщину.

Що відомо про розведення сил поблизу Станиці Луганської?26 червня штаб ООС повідомив про початок першого етапу відведення українських підрозділів під наглядом ОБСЄ. Наступного дня в районі Станиці Луганської вже проросійські бойовики відвели свої сили та засоби, а також відійшли від пішохідного мосту. 30 червня у ОБСЄ повідомили, що того дня як українські воїни, так і бойовики завершили розведення сил і засобів на узгодженій ділянці в цьому районі.

Після розведення сил сторони конфлікту тут мають створити зони безпеки, оскільки неподалік розташовується неконтрольована ділянка українсько-російського кордону та це вимагають мінські домовленості.