Українські юніори завоювала 5 медалей у воднолижному спорті

Збірна України з воднолижного спорту до голландського Мауріка їздили аж ніяк не на екскурсію. Із юніорського чемпіонату Європи та Африки збірна везе цілу колекцію нагород. Проявили себе насамперед у фігурному катанні - одному із трьох видів програми.

Тут одразу два "золота" в індивідуальних змаганнях, де Данилові Фільченку та Ользі Івлюшкіній довелось демонструвати не лише майстерність, але й направду дорослий характер.

Творцями спортивного подвигу стали українці і у командному багатоборстві, де за медалі боролись аж 23 збірні. Тут, до слова, на попередньому чемпіонаті команда фінішувала лише десятою. А от в Мауріку вдалось підійнятись на третю сходинку подіуму.